Direktni letovi iz Bukurešta do Jerevana od 5. septembra

tarom air
tarom air

Rumunska avio kompanija Tarom počeće da direktnim letovima iz Bukurešta u Rumuniji do Jerevana u Jermeniji, piše agencija Armenpress, a prenosi portal Daljine.rs.

Razgovori između preduzeća Jermenski međunarodni aerodromi (CJSC) i rumunske kompanije Tarom airlines su protekli u najboljem redu. Dve strane su potpisale sporazum po kome će rumunski operater početi sa prevozom putnika na liniji Bukurešt-Jerevan od 5. septembra 2018. godine.

Međutim, na sajtu kompanije Tarom nismo uspeli da nađemo ovaj let, ali se nadamo da će se uskoro naći u ponudi, s obzirom na to da je do Bukurešta iz Srbije voma lako stići, a postoje i jeftini letovi iz Temišvara.

U saopštenju se navodi da je geografska pozicija Bukurešta veoma pogodna za dalji nastavak putovanja do glavnih evropskih destinacija. Ovo je izuzetno bitno za Jermene, s obzirom na brojnost jermenske dijaspore gde veći broj Jermena živi van matice nego u samoj Jermeniji.

Pročitaj još
Livadarenje 2018. će se održati na Medvedniku, lepoj planini nadomak Valjeva i to u periodu…