Festival kobasica u Belom Blatu (Uzduž i popreko)

Belo Blato: Težak izbor pred žirijem
Belo Blato: Težak izbor pred žirijem

Festival kobasica u Belom Blatu koji organizuje Udruženje kuvara amatera, negovatelja starih običaja i zaštitnika životne sredine u saradnji sa Mesnom zajednicom Belo Blato i Osnovnom školom “Bratstvo jedinstvo“ i koji je pored kobasica takođe i festival rakije održava se svake godine u februaru.

Uzduž i popreko su posetili ovu svetkovinu i istraživali da li ima korupcije na festivalu, odnosno, u kobasici. Pogledajte ovaj vrhunac istraživačkog novinarstva i putopisne građe, te prosudite sami – da li je nešto trulo u kobasici?

 

 

Uzduž i popreko imaju svoj kanal na YouTube te ih možete pratiti.

Uzduž i popreko

Uzduž i popreko

Uzduž i popreko su par koji putuje i snima. Ne rade to redovno i ne rade to dobro, ali im je izuzetno zabavno da to rade.

Pročitaj još
Vlada Republike Srbije je na sednici održanoj 22. avgusta 2017. godine, donela Odluku o ukidanju…