Kolumbija ukinula vize za državljane Srbije

Zastava Kolumbije
Zastava Kolumbije

Vlada Republike Kolumbije je donela Odluku o ukidanju viza za državljane Republike Srbije. Odluka se odnosi na nosioce svih pasoša, za ulazak i boravak na teritoriji Republike Kolumbije u periodu do 90 dana uz mogućnost produžetka dodatnih 90 dana i to u periodu od 180 dana u jednoj kalendarskoj godini. Odluka je stupila na snagu 14. februara 2018. godine, navodi se u saopštenju Ministarstva spoljnih poslova Republike Srbije.

Kolumbijska vlada je donela odluku nekoliko dana nakon što je Srbija ukinula vize državljanima Republike Kolumbije.

Pogledajte za koje sve države nisu potrebne vize ako posedujete srpski pasoš.

Pročitaj još
Vlada Republike Srbije je, na svojoj sednici održanoj 8. marta 2018. godine, donela Odluku o…