Putospektiva: Priče o putovanjima

Putospektiva

Putospektiva je mesečno okupljanje putnika ljubitelja putovanja i putničke fotografije koje promoviše i podržava samostalna putovanja (bez turističkih agencija), backpackovanje, kampovanje, boravak u prirodi, inicijativu za samostalnim istraživanjem sveta oko nas, druženje, nova upoznavanja, deljenje iskustava i saveta, snalažljivost, fleksibilnost i avanturistički duh.

Predavači su putnici koji pred živom publikom pričaju o svojim iskustvima pokazajući fotografije i video materijal sa putovanja. Organizacija je volonterska i iza nje stoji Tamara Zidar sa prijateljima.

Na Putospektivu ćemo vas redovno pozivati i na njoj učestvovati kada god budemo bili u mogućnosti, a više o organizaciji možete saznati na zvaničnom sajtu Putospektive.

Pročitaj još
Na Livadarenju na Debelom Brdu smo bili u periodu od 10-12. oktobra 2014. godine. To…