Društvo putnika Srbije / Serbian Travel Society
/ Info / Putospektiva: Priče o putovanjima

Putospektiva: Priče o putovanjima

Putospektiva
admin na 06/12/2014 - 23:52 u Info
Share Button

Putospektiva je mesečno okupljanje putnika ljubitelja putovanja i putničke fotografije koje promoviše i podržava samostalna putovanja (bez turističkih agencija), backpack, kampovanje, boravak u prirodi, inicijativu za samostalnim istraživanjem sveta oko nas, druženje, nova upoznavanja, deljenje iskustava i saveta, snalažljivost, fleksibilnost i avanturistički duh.

Predavači su putnici koji pred živom publikom pričaju o svojim iskustvima pokazajući fotografije i video materijal sa putovanja. Organizacija je volonterska i iza nje stoji Tamara Zidar sa prijateljima.

Na Putospektivu ćemo vas redovno pozivati i na njoj učestvovati kada god budemo bili u mogućnosti, a više o organizaciji možete saznati na zvaničnom sajtu Putospektive.

Komentari

Komentari

Share Button

Posaljite Nam Poruku Ovde

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *