Nauči da putuješ da bi učeći putovao

Learn to travel -- travel to learn: Robin Esrock
Learn to travel -- travel to learn: Robin Esrock

Robin Esrok je uspešan svetski avanturista i putnik, putopisac, TV producent i internacionalna TV ličnost. Život mu se promenio kada je na njega naleteo automobil dok je vozio bicikl i od 20.000 dolara naknade nematerijalne štete koje je dobio po osnovu vansudskog poravnanja odlučio je da putuje po svetu.

Dao je otkaz na poslu, zapakovao ranac i krenuo na jednogodišnje putovanje kroz 24 države širom sveta. Tako je postao putopisac i novinar.

Na putu nikada nije doživeo ni jedan incident, niko mu nije pretio, niti je bio opljačkan. Stoga, pogledajte video (21:04) koji glasi „Nauči da putuješ da bi učeći putovao“ koji je njegovo predavanje na TEDx konferenciji u Vakuveru.

Pročitaj još
Pogledajte video sa Putospektive na kojoj je svoje putovanje predstavio Tomislav Perko, putopisac iz Zagreba…