Noćno planinarenje na planini Čemerno 2014

Noćno planinarenje na Čemerno
Noćno planinarenje na Čemerno - vrh Smrdljuč 2014. godine

Nakon skoro godinu dana evo i videa s prošlogodišnjeg noćnog planinarenja na planini Čemerno. Muziku nam je uz dozvolu ustupio bend Sopot kome se ovom prilikom zahvaljujemo.

 

 

Podsećamo da je prošlogodišnje noćno planinarenje na Čemerno bilo zakazano za maj, ali tada su nastupile obilne kiše, a nakon njih i poplave, tako da smo u maju u dva navrta zakazivali i odlagali akciju, da bi je konačno sproveli krajem juna.

Čak i u tom periodu, zemlja je bila vlažna, a put do Čemerna je odnela voda, te smo se do kampa vozili seoskim putem koji je zapravo bio jedna velika vododerina. Ali, nakon početnog razočarenja usledilo je ushićenje lepotoma ovog kraja.

Više o tome pogledajte u gornjem videu.

Takođe, pogledajte i foto galeriju sa naše Fejsbuk stranice.

Pročitajte šta je noćno planinarenje.

Vidimo se (u mraku) ove godine na Staroj planini.

Pročitaj još
Dok ćemo mi gledati mape, sedeti oko vatre i spremati da se u okviru Noćnog…